Collection: Fruit and Cream Fillings – Custards, Creams, Mousse and Dessert Mixes
-
Robertson's Classic Mincemeat 411g
Vendor:Robertson'sRegular price €6,59 EURRegular priceUnit price €16,03/kg€5,99 EURSale price €6,59 EUR1 -
Bird's Custard Powder 250g
Vendor:Bird'sRegular price €3,59 EURRegular priceUnit price €14,36/kg€3,99 EURSale price €3,59 EUR1Sale -
Bird's Ready to Serve Vanilla Custard 750g
Vendor:Bird'sRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €5,32/kg€4,99 EURSale price €3,99 EUR1Sale -
Koala Seedless Passion Fruit Pulp 565g
Vendor:KoalaRegular price €5,39 EURRegular priceUnit price €9,54/kgSale price €5,39 EUR1 -
Koala Passion Fruit Pulp with Seeds 565g
Vendor:KoalaRegular price €5,49 EURRegular priceUnit price €9,72/kgSale price €5,49 EUR1 -
Princes Rhubarb in Light Syrup 540g
Vendor:PrincesRegular price €4,19 EURRegular priceUnit price €7,76/kgSale price €4,19 EUR1 -
Ambrosia Custard 400g
Vendor:AmbrosiaRegular price €3,96 EURRegular priceUnit price €9,90/kgSale price €3,96 EUR1 -
Nestlé Carnation Caramel 397g
Vendor:NestléRegular price €3,85 EURRegular priceUnit price €9,70/kg€6,99 EURSale price €3,85 EUR1Sale -
Condi Vanilla Custard Cream Powder 500g
Vendor:CondiRegular price €4,99 EURRegular priceUnit price €9,98/kgSale price €4,99 EUR1 -
Ambrosia Creamed Rice Pudding 4 x 125g
Vendor:AmbrosiaRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €5,99/125g€6,99 EURSale price €5,99 EUR1Sale -
Princes Black Cherry Fruit Filling 410g
Vendor:PrincesRegular price €4,39 EURRegular priceUnit price €10,71/kgSale price €4,39 EUR1 -
Farmlea Real Dairy Custard 400g
Vendor:FarmleaRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €9,98/kgSale price €3,99 EUR1 -
Koala Mango Pulp 450g
Vendor:KoalaRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €8,87/kgSale price €3,99 EUR1 -
Princes Apple Fruit Filling 395g
Vendor:PrincesRegular price €4,89 EURRegular priceUnit price €12,38/kgSale price €4,89 EUR1 -
Koala Lychees in Syrup 567g
Vendor:KoalaRegular price €4,79 EURRegular priceUnit price €8,45/kgSale price €4,79 EUR1 -
Andros Apple Purée for Desserts 730g
Vendor:AndrosRegular price €4,69 EURRegular priceUnit price €6,42/kgSale price €4,69 EUR1