Samling: Chocolate and Candy Gift Boxes
-
After Eight Orange and Mint Dark Chocolate Thins 200g
Selger:After EightVanlig pris €7,29 EURVanlig prisEnhetspris €36,45/kgSalgspris €7,29 EUR1 -
Cadbury Creme Egg Minis 78g
Selger:CadburyVanlig pris €2,99 EURVanlig prisSalgspris €2,99 EURUtsolgt -
Cadbury Mini Eggs 80g
Selger:CadburyVanlig pris €4,59 EURVanlig prisSalgspris €4,59 EURUtsolgt -
Cadbury Creme Egg 40g
Selger:CadburyVanlig pris €1,99 EURVanlig prisEnhetspris €49,75/kgSalgspris €1,99 EUR1 -
Becky's Dark Chocolate Spoons 6 x 8g
Selger:Becky'sVanlig pris €3,29 EURVanlig prisSalgspris €3,29 EUR1 -
Milka With Love Pralines 44g
Selger:MilkaVanlig pris €3,99 EURVanlig prisEnhetspris €90,68/kg€4,99 EURSalgspris €3,99 EUR1Salg -
Toffifee 125g
Selger:ToffifeeVanlig pris €5,99 EURVanlig prisSalgspris €5,99 EUR1 -
Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g
Selger:CelebrationsVanlig pris €9,99 EURVanlig prisEnhetspris €53,71/kg€10,99 EURSalgspris €9,99 EUR1Salg -
Nestlé Plaisir Ginja Chocolates 158g
Selger:NestléVanlig pris €9,29 EURVanlig prisEnhetspris €58,80/kg€8,99 EURSalgspris €9,29 EUR1 -
Baci Perugina Original Dark Chocolate Hazelnut Pralines 125g
Selger:Baci PeruginaVanlig pris €10,39 EURVanlig prisEnhetspris €57,72/kg€11,39 EURSalgspris €10,39 EUR1Salg -
Milka With Love Pralines 165g
Selger:MilkaVanlig pris €13,69 EURVanlig prisEnhetspris €82,97/kg€14,99 EURSalgspris €13,69 EUR1Salg -
Milka I Love Milka Strawberry Pralines 110g
Selger:MilkaVanlig pris €8,29 EURVanlig prisEnhetspris €75,36/kg€8,99 EURSalgspris €8,29 EUR1Salg -
Nestlé Caja Roja Chocolates 198g
Selger:NestléVanlig pris €13,99 EURVanlig prisEnhetspris €70,66/kg€14,99 EURSalgspris €13,99 EUR1Salg -
Guylian Dark Chocolate Pralines 112g
Selger:GuylianVanlig pris €8,89 EURVanlig prisEnhetspris €79,38/kg€9,89 EURSalgspris €8,89 EUR1Salg -
Nestlé Caja Roja Assorted Chocolates 103g
Selger:NestléVanlig pris €7,95 EURVanlig prisEnhetspris €77,18/kg€8,95 EURSalgspris €7,95 EUR1Salg -
Baci Perugina Assorted Chocolates 175g
Selger:Baci PeruginaVanlig pris €14,69 EURVanlig prisEnhetspris €83,94/kg€15,99 EURSalgspris €14,69 EUR1Salg