Collectie: Chocolate and Candy Gift Boxes
-
After Eight Orange and Mint Dark Chocolate Thins 200g
Verkoper:After EightNormale prijs €7,29 EURNormale prijsEenheidsprijs €36,45/kgAanbiedingsprijs €7,29 EUR1 -
Cadbury Creme Egg Minis 78g
Verkoper:CadburyNormale prijs €2,99 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €2,99 EURUitverkocht -
Cadbury Mini Eggs 80g
Verkoper:CadburyNormale prijs €4,59 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €4,59 EURUitverkocht -
Cadbury Creme Egg 40g
Verkoper:CadburyNormale prijs €1,99 EURNormale prijsEenheidsprijs €49,75/kgAanbiedingsprijs €1,99 EUR1 -
Becky's Dark Chocolate Spoons 6 x 8g
Verkoper:Becky'sNormale prijs €3,29 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €3,29 EUR1 -
Milka With Love Pralines 44g
Verkoper:MilkaNormale prijs €3,99 EURNormale prijsEenheidsprijs €90,68/kg€4,99 EURAanbiedingsprijs €3,99 EUR1Aanbieding -
Toffifee 125g
Verkoper:ToffifeeNormale prijs €5,99 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €5,99 EUR1 -
Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g
Verkoper:CelebrationsNormale prijs €9,99 EURNormale prijsEenheidsprijs €53,71/kg€10,99 EURAanbiedingsprijs €9,99 EUR1Aanbieding -
Nestlé Plaisir Ginja Chocolates 158g
Verkoper:NestléNormale prijs €9,29 EURNormale prijsEenheidsprijs €58,80/kg€8,99 EURAanbiedingsprijs €9,29 EUR1 -
Baci Perugina Original Dark Chocolate Hazelnut Pralines 125g
Verkoper:Baci PeruginaNormale prijs €10,39 EURNormale prijsEenheidsprijs €57,72/kg€11,39 EURAanbiedingsprijs €10,39 EUR1Aanbieding -
Milka With Love Pralines 165g
Verkoper:MilkaNormale prijs €13,69 EURNormale prijsEenheidsprijs €82,97/kg€14,99 EURAanbiedingsprijs €13,69 EUR1Aanbieding -
Milka I Love Milka Strawberry Pralines 110g
Verkoper:MilkaNormale prijs €8,29 EURNormale prijsEenheidsprijs €75,36/kg€8,99 EURAanbiedingsprijs €8,29 EUR1Aanbieding -
Nestlé Caja Roja Chocolates 198g
Verkoper:NestléNormale prijs €13,99 EURNormale prijsEenheidsprijs €70,66/kg€14,99 EURAanbiedingsprijs €13,99 EUR1Aanbieding -
Guylian Dark Chocolate Pralines 112g
Verkoper:GuylianNormale prijs €8,89 EURNormale prijsEenheidsprijs €79,38/kg€9,89 EURAanbiedingsprijs €8,89 EUR1Aanbieding -
Nestlé Caja Roja Assorted Chocolates 103g
Verkoper:NestléNormale prijs €7,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €77,18/kg€8,95 EURAanbiedingsprijs €7,95 EUR1Aanbieding -
Baci Perugina Assorted Chocolates 175g
Verkoper:Baci PeruginaNormale prijs €14,69 EURNormale prijsEenheidsprijs €83,94/kg€15,99 EURAanbiedingsprijs €14,69 EUR1Aanbieding